Bu Pazartesi Neden Yeni Yazı Yoktu?

Herkese yeniden merhaba,

Bazen bu sitede blog vari yazılar da yazmak istediğimi unutuyorum. Genelde benimle iletişime geçmek isteyenler de Instagram‘dan yazdığı için buradaki yazılar biraz daha bilgi odaklı ve resmi kalabiliyor.

Yaklaşık 5.5 aydır her pazartesi yeni yazı yayınlamaya çalışıyordum (küçük bir alkış alalım). Kendime haftada bir yazı yazmak gibi bir hedef koymuştum ama bu kadar uygulayabileceğimi ben de tahmin etmiyordum. Ki aslında devam ettirmeye de niyetim vardı. Bildiğiniz üzere yüksek lisans yapıyorum ve önceden verilen sınav tarihine göre yazılarımı ayarlamıştım, ancak sınavlar ertelendi. Ben de kendimi çalışmaya daha iyi verebilmek için buraya yoğunluk azalana kadar yeni yazı ekleme telaşına girmemeye karar verdim. Bu arada sorularınızı yine yorum olarak yazabilirsiniz, bana bildirim geldiği için elimden geldiğince aynı gün içinde dönüyorum.

Beni sosyal medyadan henüz takip etmeyen değerli okuyucularım varsa bu yazıyla birlikte haberleri olsun istedim. Korkmayın aklımda bir sürü konu, taslakta bir sürü yazım var.

“I’ll be back!”

O zamana dek sağlıcakla kalın…

Yüksek lisans günlerinden bir kesit:

Reklam

Bu Pazartesi Neden Yeni Yazı Yoktu?” üzerine 6 yorum

  1. Bir de hukuk akademisine ilişkin yazı alabilir miyiz? Nasıl asistan olunur, asistanlıktan beklenenler nelerdir, avantajları/dezavantajları nelerdir gibi?

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.